ناظر یا مانیتور اتاق چت که آنها را نیز می شناسند مسئولیت منحصر به فردی دارد. آنها وظیفه دارند اطمینان حاصل کنند که اتاق چت مکانی امن برای چت است. هر روز هزاران نفر وارد محبوب ترین سایت های چت می شوند. ناظر اتاق نه تنها باید آنچه را که در صفحه لابی اتاق چت گفته می‌شود تماشا کند، بلکه اگر اتاق چت به وب‌کم اجازه می‌دهد، باید روی هر دوربین جداگانه کلیک کند تا مطمئن شود که آنچه به صورت عمومی در اتاق پخش می‌شود مجاز است. این نقش ویژه آنقدرها هم که خیلی ها فکر می کنند آسان نیست. اما چگونه می توان به یک مد چت تبدیل شد؟

قبل از اینکه به عنوان ناظر منصوب شوند، باید درخواست دهند. اولین گام برای ناظم شدن این است که باید در اتاقی که می‌خواهید نظارت کنید، صحبت کنید. بنابراین اگر می خواهید برای اتاقی به نام “چت نوجوانان” تعدیل کنید، باید در اتاق گفتگوی نوجوانان چت کنید. همچنین باید مطمئن شوید که تمام شرایط سنی را قبل از درخواست دارید. اگر شما یک نوجوان هستید، نمی توانید برای اتاقی که برای افراد 18 سال و بالاتر است درخواست دهید. اگر بزرگسال هستید، نمی توانید برای اتاق نوجوان درخواست دهید. زمان زیادی را صرف چت کردن در اتاق مورد علاقه خود کنید. مطمئن شوید که دیگران شما را به خوبی می شناسند. آنها تنها در صورتی می توانند این کار را انجام دهند که شما به طور مداوم چت کنید و دیگران را در اتاق گفتگو درگیر کنید. اگر سایر مدیران و مدیران چت شما را بشناسند کمک می کند. اگر بتوانید با آنها دوست شوید درخواست شما به احتمال زیاد تایید می شود. مطمئن شوید که خود را با قوانین اتاق چت آشنا کرده اید و شاهد انجام کار مدیران دیگر باشید، این به شما کمک می کند زمانی که مود شوید.

پس از آماده شدن برای درخواست، باید با مدیر اتاق چت تماس بگیرید، اگر هیچ کدام وجود نداشت، با مدیر سایت تماس بگیرید. می توانید این کار را از طریق پیام خصوصی یا ایمیل انجام دهید. برخی از سایت ها دارای انجمن ها یا تابلوهای پیام هستند. ترجیحاً همان نام مستعاری را که در اتاق گفتگو استفاده می کنید، ایجاد کنید. پس از پیوستن به انجمن ها، نام مدیر اتاق گفتگو را که می خواهید تغییر دهید جستجو کنید و به او پیام دهید. در انجمن ها نیز جستجو کنید زیرا گاهی اوقات موضوعی وجود دارد که توضیح می دهد با چه کسی تماس بگیرید و چه چیزی را در برنامه خود قرار دهید. موضوع یا پستی در چت روم مورد تمایل به تعدیل ایجاد نکنید. این مورد اخم است. در درخواست خود چه می گویید؟

برخی از موارد مهمی که باید ذکر کنید نام مستعار شما است که در اتاق گفتگو استفاده می کنید. ذکر کنید که چه مدت در اتاق چت می کنید. این سطح فعالیت شما را نشان می دهد. ادمین ها معمولاً به دنبال کسانی هستند که بیشتر فعال هستند. تعداد تقریبی ساعاتی را که می توانید به تعدیل اختصاص دهید به آنها بگویید. در مورد مدت زمانی که می توانید برای آنها مد کنید دروغ نگویید. به آنها بگویید اهل کدام کشور هستید. گاهی اوقات ممکن است به افرادی از مناطق زمانی مختلف نیاز داشته باشند که بتوانند زمان های مختلفی را پوشش دهند. و در آخر، به آنها بگویید که چرا باید شما را انتخاب کنند. چرا از دیگران متمایز می شوید؟ تجربه داری؟ چه مهارت هایی دارید که می تواند شما را نسبت به متقاضی قبل از شما مد بهتری کند؟

آیا حقوق دریافت خواهید کرد؟ خیر. تمام موقعیت های ناظر در سایت های چت داوطلبانه است. شما حقوق نخواهید گرفت زمانی که از روز خود وقت داشته باشید کمک خواهید کرد. برخی از کارهایی که مد چت انجام می دهد چیست؟

یک مد چت همانطور که قبلا ذکر شد مسئول یک اتاق چت خاص یا اتاق جانبی است. آنها به سرعت لابی چت و وب کم ها را اسکن می کنند تا مطمئن شوند که همه به درستی چت می کنند. اگر چیزی را مشاهده کردید که قوانین را زیر پا می گذارد، مانند اینکه شخصی آدرس ایمیل خود را در صفحه اصلی پست می کند، باید چند اخطار صادر کنید و از او بخواهید که متوقف شود. نام شخص را در هشدار خود بگنجانید و به او بگویید چه کاری انجام می دهد که مجاز نیست. این یک مثال است: “تام، لطفاً از ارسال آدرس ایمیل خودداری کنید، این مجاز نیست و اگر ادامه دهید، ممکن است مجبور شوم شما را از این اتاق بیرون کنم.” اگر آنها ادامه پیدا کردند و چندین اخطار صادر کرده اید، می توانید کاربر را بیرون کنید. لگد یک ممنوعیت موقت است. هنگامی که شخصی مورد ضرب و شتم قرار می گیرد، نمی تواند دوباره وارد چت روم شود تا زمانی که یک مدیر IP را از لیست لگد حذف کند.

امیدواریم این راهنما سوالاتی را که ممکن است در مورد تعدیل سایت چت داشته باشید، برطرف کند. به یاد داشته باشید، این کار آسانی نیست، به زمان و صبر شما نیاز دارد. انتظار نداشته باشید که امروز به یک سایت بپیوندید و فردا موقعیت مدیر را بدست آورید. فقط اینطوری کار نمی کند. ممکن است مجبور شوید از چند هفته تا یک ماه قبل از ارسال درخواست هزینه کنید، زیرا اگر زودتر این کار را انجام دهید هیچ کس نمی داند شما کی هستید و احتمال رد شدن شما تقریباً 100٪ است.

چگونه یک مدیر اتاق چت ویدیویی شویم